Korduma Kippuvad Küsimused

Sageli esitatavad küsimused ja vastused. Lisaküsimuste tekkimisel palume võtta ühendust siit.

Üldised küsimused

Miks laenata Evergreen Capitalist?

 

Evergreen on laenude väljastamisel paindlik. Anname laenu kiiremini kui pangad ja lihtsamini kui pangad. Lähtume laenude väljastamisel teie ettevõtte majanduslikust olukorrast ja hindame tagasimaksevõimet igal juhtumil eraldi. Selliselt leiame just teile sobiva parima lahenduse.

Laenuküsimused

Millised tagatised on sobivad?

 

Aktsepteerime erinevaid laenutagatisi. Meile sobib tagatiseks:

-Töötava ja palka saava eraisiku käendus
-Kinnisvara suuremates Eesti linnades
-Auto, mida saab registreerida Maanteeametis
-Muu sõiduk või vara

Kuidas laenu taotleda?

 

Laenu taotlemiseks täitke palun taotlus meie kodulehel.

Milliseid dokumente tuleb esitada?

 

Käenduslaenu korral tuleb esitada ettevõtte ja käendaja pangakontode väljavõtted, et saaksime anda kiire hinnangu teie võimele laenu teenindada. Tagatislaenu korral tuleb esitada dokumente tagatise kohta (sõiduki reg. tunnistus jne). Lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest ja hindame iga laenutaotlust eraldi.

Kui kiiresti toimub laenutaotluse hindamine ja laenu väljastamine?

 

Vaatame laenutaotluse läbi üldjuhul ühe tööpäeva jooksul ja võtame teiega ka ühendust. Vajadusel palume saata lisadokumente, mille läbivaatamise järel teeme laenuotsuse. Positiivse otsuse korral ja peale lepingu sõlmimist kantakse raha koheselt teie ettevõtte kontole.

Kuidas toimub lepingu sõlmimine?

 

Sõlmime lepinguid nii oma kontoris kohapeal kui ka digiallkirja kasutades e-maili teel. Palun täitke meie lehel laenutaotlus ja meie spetsialist võtab teiega ühendust ning leiab teile parima lahenduse lepingu tähtaja ja sõlmimise osas.

Kas saab taotleda maksepuhkust?

 

Maksepuhkust on võimalik taotleda annuiteetgraafikuga laenu korral kuni kolmeks kuuks. Sellisel juhul tuleb maksepuhkuse jooksul tasuda ainult intressimakseid.

Kas on võimalik laenu ennetähtaegne tagastamine?

 

Jah, laenu ennetähtaegne tagastamine on võimalik. Selleks esitage palun meile vastav avaldus.

Millised kulud kaasnevad laenu ennetähtaegse tagastamisega?

 

Laenu ennetähtaegse tagastamise korral tuleb tasuda hüvitiseks 0,5% laenu põhiosajäägist, kui ennetähtaegse tagastamise ja lepingu lõppemise vaheline periood on alla aasta ning 1% põhiosajäägist, kui lepingu lõppemiseni jääv aeg on pikem kui üks aasta.

Kas olemasolevad laenud on takistuseks?

 

Ei, vaatame igat laenutaotlust eraldi ja lähtume pakutavatest tagatistest ja teie võimest laenu teenindada. Palun saatke meile taotlus ja meie spetsialist võtab teiega ühendust.